Degustujte s námi

Degustační sklep je v těsném sousedství sklepa výrobního a v současné době prochází celkovou rekonstrukcí. Naším cílem je navrátit mu původní vzhled. Byl postaven v roce 1833 jako součást drnholeckého panství.V prostorách lisovny je posezení pro cca 25 osob a probíhají zde řízené degustace. Částečně zrenovované jsou i velké sklepní prostory, které využíváme hlavně při akcích jako jsou např. Novosedelské sklepy Open.

V našem degustačním sklepě Vás rádi seznámíme s celou kolekcí vín. Celoročně je toto možno po dohodě, jen v době vlastní kampaně, v měsících září a říjnu tyto aktivity omezujeme a soustředíme se, abychom úspěšně zakončili daný vinařský rok a připravili pro Vás co nejlepší vína. Degustace může být řízená nebo v rámci pravidelných akcí. U řízené degustace budete seznámeni nejen s víny, ale i s danou oblastí a dle zájmu i s širší oblastí technologie vinařství. Nebo nás navštivte při příležitosti akcí OTEVŘENÉ SKLEPY, které se pořádají každoročně v měsíci červnu, nebo SLAVNOSTI VINOBRANÍ, které si můžete užít třetí víkend v září v Novosedlech

advent 1
DSC_1319 (2)
advent 3

Ubytujte se u nás

Apartmán nad sklepem je možno si pronajmout. Je určen pro 4–8 osob a koresponduje s filozofií celého vinařství. Vše totiž děláme pro Vaši spokojenost a tak, abyste se chtěli vracet.
Pokud chcete vědět více navštivte stránku: www.apartman-vlnka.cz

Napište nám

Navštivte nás

Novosedly 207
691 82 Novosedly

Provozovna vinařství a ubytování:
Novosedly, parcela č.st. 358
Email | info@vinovlnka.cz

SLEDUJTE NÁS